Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją producencką.

 

Dział Serwisu naszej firmy obejmuje opieką wszystkich naszych Klientów w zakresie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w odniesieniu do produktów i systemów produkowanych przez naszą firmę. Serwis to doświadczeni inżynierowie automatycy i technicy serwisu, który zawsze chętnie służą Państwu pomocą.

        
Serwis Producenta SMAY to wysokiej jakości usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.                
        

Poniżej przedstawiamy odnośnik do sieci Partnerów Serwisowych, którzy dzięki szkoleniom w zakresie klap przeciwpożarowych oraz regulatorów przepływu i ciśnienia uzyskali dla swoich pracowników licencje Partnera Serwisowego SMAY potwierdzoną stosownym certyfikatem.


Sieć Partnerów Serwisowych SmayPartnerzy Serwisowi dzięki bogatemu doświadczeniu pracy z naszymi urządzeniami w zakresie klap przeciwpożarowych i regulatorów VAV, posiadają wszelką niezbędną wiedzę i kwalifikacje do świadczenia usług w zakresie serwisowania i przeglądów urządzeń SMAY.

W zakresie przeglądu klap przeciwpożarowych prosimy o kontakt z Partnerem Serwisowym w danym województwie a w przypadku braku Partnera Serwisowego w danym województwie, prosimy o kontakt z Partnerem Serwisowym w najbliższej lokalizacji.